Masz pytania? Zadzwoń
32 279 49 54
789 430 185

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową dostawą aparatury kontrolno-pomiarowej.

Posiadamy 15 letnie doświadczenie w branży zdobyte najpierw w firmie MERASERW-12 GLIWICE , a następnie od początku 2013 roku kontynuując działalność pod własną firmą GBH APARATURA POMIAROWA.

Zdobyta wiedza techniczna oraz doświadczenie pozwalają nam dobrać odpowiedni produkt spełniający oczekiwania naszych klientów. Naszą specjalnością jest dostarczanie przyrządów do pomiarów elektrycznych i elektronicznych, pomiarów i regulacji ciśnienia, temperatury, parametrów środowiska i innych wielkości fizycznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mierniki i urządzenia wiodących polskich i zagranicznych firm, m.in.: WIKA, APLISENS, KWT, APAR, TERMOPRECYZJA, TESTO, SONEL, FLUKE, BENNING, ERA-GOST, METREL, MEGGER i wielu innych.

Legalizacja i wzorcowanie przyrządów i urządzeń pomiarowych

Ważną także dziedziną naszej działalności jest legalizacja i wzorcowanie przyrządów i urządzeń pomiarowych służących do pomiarów elektrycznych, temperatury i ciśnienia. Współpracujemy z kilkoma laboratoriami świadczącymi takie usługi. Są wśród nich także laboratoria akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA). Legalizujemy m.in. mierniki do pomiarów parametrów instalacji elektrycznych, multimetry, mierniki cęgowe, manometry, termometry, luksomierze.

Fachowa obsługa i szybka realizacja zamówień

Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie czyli najpierw dokładna orientacja co do potrzeb klienta, a następnie optymalny dobór właściwego produktu.Staramy się być konkurencyjni i elastyczni co do cen oraz warunków handlowych. Poza tym zapewniamy sprawną, fachową obsługę i szybką realizację zamówień.Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta co jak sądzimy w wielu przypadkach zaowocuje wieloletnią współpracą.

ZAPRASZAMY